jednotlivý seminář

Mentoring program
pro 4.ročník
a absolventy

Podrobnosti

Náš naturopatický mentorský program pro studenty 4. ročníku a absolventy cílí na na klíčové oblasti – imunitní systém, gastrointestinální systém a endokrinní systém.

Pod vedením Šárky Horváthové, DipNat, CertHerbs, CertMass, MNMHNZ účastníci získají hlubší znalosti o léčbě složitých případů prostřednictvím personalizovaného poradenství a praktických případových studií.

Program také zdůrazňuje význam duševního zdraví a poskytuje strategie pro efektivní zvládání stresu. Díky podpoře otevřených diskuzí budete mít příležitost prozkoumat různá témata, sdílet zkušenosti a prohloubit své porozumění v komunitě stejně smýšlejících kolegů.

Jak probíhá mentoring

  • Skupina je omezena 10 studenty, aby měl každý účastník dostatek prostoru pro kladení otázek a pochopení probírané problematiky.
  • Každý student je povinen připravit si na každou lekci 3 – 5 dotazů, aktivita studentů ve skupině je stěžejní součástí mentoringu.
  • Student si připravuje dotazy z oblastí, kde cítí, že potřebuje objasnit problematiku  postupu, aplikace stravovacích úprav, nutriceutik, fytoceutik apod.

Témata mentoringu:
  • onemocnění gastrointestinálního traktu
  • onemocnění imunitního systému
  • onemocnění endokrinního systému
  • poruchy nervového systému
  • jak řešit komplikované případy
  • otevřená diskuze


Časová dotace: 6 x 2 hodiny online

Online vysílání: 
15.9. 2024 - 20:00 - 22:00 hodin 
13.10. 2024 - 20:00 - 22:00 hodin 
10.11.2024 - 19:30 - 21:30 hodin 
8.12.2024 - 19:30 - 21:30 hodin 
19.1.2025 - 19:30 - 21:30 hodin 
9.2.2025 - 19:30 - 21:30 hodin 

Informace pro studenty Školy KN: Tento mentoring patří mezi volitelné semináře pro všechny obory. Určeno pro studenty 4.ročníku a absolventy. Mentoring se vám započítá do studia jako 12 hodin kontaktní výuky.

Úroveň: **
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná, určeno i pro laickou veřejnost
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz.

Místo konání: online 

Vaše dotazy rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.

O lektorovi

Horváthová Šárka, ​Dip Nat, Cert Herbs, Cert Massage, MNMHNZ

Šárka Horváthová, DipNat, CertHerbs, CertMass, MNMHNZ je vystudovaná a registrovaná klinická naturopatka, fytoterapeutka a nutriční poradkyně. Studium Západní fytoterapie (Western Herbal Medicine) a bylinné výroby ukončila v roce 2011 na Canterbury College of Natural Medicine v Christchurch, poté pokračovala ve studiu Klinické naturopatie (zahrnující také terapeutické masáže a nutriční poradenství), které ukončila na Naturopathic College of New Zeland v New Plymouth v roce 2016. Již během studií se věnovala studentským klinikám a dalším činnostem pod dohledem zkušených mentorů a v posledním ročníku začala pracovat v Apothecary (bylinná lékárna s klinikou). Zde po dobu šesti let sbírala bohaté zkušenosti nejenom na klinice, ale i v bylinné lékárně a přednášením pro veřejnost, z toho poslední tři roky jako manažerka a hlavní terapeut. Po odchodu z Apothecary se začala věnovat soukromé praxi a pracuje převážně s klienty trpícími chronickými a komplexními chorobami. Spolupracuje s lékaři, psychology, fyzioterapeuty a různými organizacemi, včetně NZ policie, nyní nově na projektu podpory žen během peri a menopauzy. Již od studentských let je členem Naturopaths and Medical Hebralists of NZ a působí také v jeho předsednictvu (výkonné radě) a politické a vzdělávací komisi. Byla také jedním z jejich regionálních koordinátorů. Již několik let se věnuje i mentoringu studentů (včetně budoucích lékařů) a nových terapeutů, přednáškové činnosti a aktivně propaguje naturopatii a holisticky způsob léčení a uznání naturopatie alopatickým zdravotním systémem.

Základní údaje

Termín 15. 9. – 9. 2. 2025
Čas konání 20:00 - 22:00 a 19:30 - 21:30
Obtížnost
Délka semináře 6 x 2 hodiny online

Pro studenty

Dostupné pouze pro přihlášené studenty

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter