NAŠE VIZE

Vítáme Vás na stránkách naší školy. 

Škola Klinické Naturopatie působí na českém trhu od roku 2013 a poskytuje nejširší nabídku kurzů v oblasti přírodní medicíny v České republice a na Slovensku. Studovat můžete víceleté obory Klinické naturopatie, Západní fytoterapie a Klinické nutriční medicíny, které jsou v zahraničí běžně intergrovány do zdravotnických systémů, vybrat si roční základní kurz Klinické naturopatie, který vám rozšíří obzory při péči o sebe a své blízké, studovat z pohodní svého domova Onlinový kurz celostní péče, který potěší tělo i duši či jen vybírat z hodinových webinářů podle tématu, které vás zajímá. V neposlední řadě nabízíme širokou nabídku zájmových i odborných seminářů

Naším cílem je předávání kvalitních a odborných informací z oblasti přírodní a funkční medicíny a edukace jak laické tak odborné veřejnosti. Věříme, že propojení konvenční medicíny a tradičních přírodních směrů a jejich vzájemný respekt vede nejen ke zlepšení zdraví jedinců, ale celé společnosti. 

Škola Klinické Naturopatie.
Kde se studium stává potěšením.
Buďte napřed. Studujte s námi. 

Kateřina Boesenberg, BHSc. ND

Zakladatelka a ředitelka Školy Klinické Naturopatie 

Kateřina Boesenberg BHSc. ND se oborům nutriční výživy a celostní přírodní medicíny začala věnovat v roce 2001 na Australian College of Natural Therapies (Sydney, Austrálie). Odborné obory Klinické naturopatie a Klinické nutriční medicíny (Dip. Nut. 2005, Adv. ND 2006) pak vystudovala na prestižní Nature Care College v Sydney. Po jejich dokončení si nejdříve rozšířila vzdělání o diplom z univerzity Charlese Sturta v oboru Health Sciences (2007) a následně o kvalifikace u Institutu Funkční Medicíny v Británii (2012-14). V soukromé praxi, kterou vede od roku 2005 (Sydney, Praha), se specializuje na nedostatky imunitního systému, autoimunitní onemocnění, hormonální nerovnováhu a obtíže zažívacího traktu. V současnosti se kromě privátní praxe věnuje převážně přednáškové a lektorské činnosti. Je prezidentkou České Naturopatické Společnosti, asociace podporující rozvoj Klinické naturopatie v České republice a zakladatelkou a ředitelkou Školy Klinické Naturopatie. V letech 2018 – 2020 zastávala pozici Předsedkyně Evropského výboru Světové naturopatické federace a zároveň byla členkou jejího exekutivního výboru.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter