ere

jednotlivý seminář

Kurz praktické homeopatie

Podrobnosti

Homeopatie je stále oblíbenější šetrná metoda celostního léčení, a odhaduje se, že ji pravidelně využívá minimálně 200 miliónů osob po celém světě, od Chile až po Švýcarsko. 

Pokud tedy homeopatie zajímá i vás, jste na správném místě. 

Tímto praktickým jednodenním seminářem vás provede lektorka a letitá homeopatická praktička Mgr. Margareta Šlemínová, RSHom. V dopoledním bloku se seznámíte se základními principy, mechanismem účinku a výrobou homeopatik. Většinu času ale budete věnovat praktickým postupům v různých klinických situacích a možnostem samoléčby (ale jejím limitům) a projdete základní kurz homeopatie pro děti (od poporodní péče po poruchy chování ve škole) i pro dospělé (domácí lékárnička, předoperační příprava, podpora hojení, mentální problémy a homeopatie, cestovní doporučení a další). Zastavíte se i u otázky podpory při očkování a homeoprofylaxe. 

Závěrečná část bude věnována dotazům a odpovědím. 

Informace pro studenty Školy Klinické Naturopatie: Tento seminář patří mezi volitelné semináře pro všechny obory. Doporučeno pro studenty všech ročníků. Seminář se vám započítá do studia jako 8 hodin kontaktní výuky.

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz.

Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 

Vaše dotazy rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.

 

 

Obdržíte

  • Základní seznam homeopatik s užitím (tzv. Materia Medica)
  • Doporučení na literaturu a další zdroje

O lektorovi

Šlemínová Margareta, Mgr., RSHom

Mgr. Margareta Šlemínová, RSHom absolvovala vzdělání na University of Amsterdam (psychopathology, Theory and practise of educational studies), UK Praha (speciální pedagogika, specializace etopedie), následně psychoterapeutický výcvik arteterapeutický, seminář pro hypnoterapii, výcvik v diagnostice, testovací a školní program Neurofyziologické psychologie, Master Class pozitivní psychologie v Bristolu, Základy homeopatické terapie CEDH , Homeopathy Detox Therapy aj. Je členkou britské profesní komory Society of Homeopaths a české Společnosti psychosomatické medicíny ČLS JEP.
Pracovala jako terapeut ve Středisku pro rodinu a mezilidské vztahy v Liberci (individuální a párová terapie, náhradní rodinná péče, arteterapie), jako terapeut v krizové intervenci, vysokoškolský učitel (předmět poradenství), lektor odborných seminářů  a praktický homeopat. V současné době se věnuje přednáškové činnosti a privátní poradenské praxi v Praze. Spolupracuje s kolegy v rodinné terapii, psychosomatice a vzdělávání.

 

Základní údaje

Termín 18. 5. 2024
Čas konání 9:00 - 16:00 hodin
Obtížnost
Délka semináře 6 hodin

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter