jednotlivý seminář

Individuální náhradní termín písemných zkoušek

Podrobnosti

Individuální náhradní termíny písemných zkoušek probíhají v níže uvedených dnech a časech ve školním roce 2023/2024 od září do června. 

Každou středu během školního roku od 11:00 do 13:00 hodin na Klinice Naturopathic Solutions v Moravské ulici 2010/11, Praha 2. 

Pátek a sobotu v termínech školní výuky vždy od 12:00 do 14:00 hodin v prostorách školy VOŠ Podskalská, Podskalská 10, Praha 2. 

Poslední možný termín ve školním roce 2023/2024 je středa 5.6.2024 (na klinice v Moravské) a víkend 7.-9.6.2024 (ve škole).

Máme pro vás ještě jeden termín v červnu na klinice a to 26.6.2024. Pokud máte o tento termín zájem, zkoušku můžete uhradit zde skrz systém. Na tento termín je již přihlášeno více studentů, počkejte prosím na email od nás a potvrdíme si čas, abyste se vešli. 

Další možnost je 11.9.2024 na klinice v Moravské 11, Praha 2 a pak každou další středu taktéž na klinice a ve dnech výuky ve škole. Přes letní měsíce si není možné individuální zkoušky napsat, na klinice nebudeme a škola je zavřená.

Při objednávce napište do poznámky název zkoušky, datum a čas. Zkoušku Vám po uhrazení potvrdíme na Váš email. 

Individuální termín na výukový víkend objednávejte, prosím, před výukovým víkendem vždy do úterní půlnoci, abychom Vám testy stihli připravit. 

Kolegyně Anežka Samorová na Vás bude čekat na klinice nebo ve škole v domluvený čas. 

Během jednoho termínu je možné si napsat více zkoušek. 

Vaše dotazy rádi zodpovíme na emailu: info@skolanaturopatie.cz

Hromadné náhradní termíny zdarma (písemných a ústních) zkoušek probíhají ve škole každý školní rok během březnového a říjnového výukového bloku víceletého studia. 

Účast na individuálním náhradním termínu je možné zrušit písemně na emailu: info@skolanaturopatie.cz nejpozději 48 hodin předem, při pozdějším zrušení účasti uhrazená částka propadá.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. 

O lektorovi

Studijní oddělení

Markéta Škopková
Studijní oddělení: info@skolanaturopatie.cz 
Semináře: seminare@skolanaturopatie.cz

Anežka Samorová
Koordinátorka zkoušek: podpora@skolanaturopatie.cz

 

Základní údaje

Termín 15. 9. – 26. 6. 2024
Čas konání St 11-13 hod, Pá-So 12-14 hod.
Obtížnost
Délka semináře 1-2 hodiny

Pro studenty

Dostupné pouze pro přihlášené studenty

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter