ere

Víkendový

Tkáňové soli

Podrobnosti

Rovnováha tkáňových solí v těle je nezbytná pro udržování našeho zdraví. Avšak při našem současném životním stylu a prostředí často dochází k jejich nedostatku. Během tohoto semináře se posluchači seznámí se systémem dvanácti základních solí a jejich praktickým využitím pro své blízké či svoji praxi a objeví jejich potenciál pro regeneraci lidského těla a prevenci onemocnění. Účastníci také poznají propojení tkáňových solí s barvami, astrologií a tvářovou diagnostikou.
Tkáňové soli (také známé jako Schüsslerovy nebo buňkové soli) je skupina 12 minerálních solí, které v 19. století definoval doktor Wilhelm H. Schüssler. Jedná se o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku nacházející se v lidském těle.

V průběhu dne budou krátké přestávky a čeká vás také hodina pauza na oběd.

Zpětná vazba od účastníků z minulých ročníků:

“Seminář hodnotím nadmíru pozitivně, předčil moje očekávání. Nejenom tématem a jeho dosahem do oblasti naturopatie, ale zejména přidanou hodnotou v osobě lektora, tedy paní Daniely Rovenské, která je naprosto skvělá jako řečník, ale i rozsahem znalostí, hloubkou, zkušenostmi. Hodnotím jako nejlepší seminář v rámci studia Naturopatie vůbec a těším se, až budu používat v praxi.” – Lenka J.

“Seminář jako vždy perfektní! Výklad paní Daniely Rovenské byl odborný i srozumitelný. Obsah semináře tak akorát, aby nám nepraskly hlavy a při tom nás základně naučil používat 12 základních buněčných solí. Moc se mi líbil přístup Daniely, bylo vidět, že práci i lektorování dělá opravdu s láskou. Děkuji Škole Klinické Naturopatie a těším se na další akce:-) “. – Karolína K.

“Skvělý seminář s profesionálním přístupem. Lektorka paní Mgr. Daniela Rovenská má výborný vhled do problematiky i kazuistiky jednotlivých základních tkáňových solí. Výhodou lektorky je i mnoholetá praxe a možnosti kombinací jednotlivých solí. Vřele doporučuji všem budoucím zájemcům o tuto problematiku, ale i již praktikujícím naturopatům.” – Natália L.

Informace pro studenty Školy KN: Tento seminář patří mezi povinné semináře pro všechny studenty oboru Klinická naturopatie. Seminář se vám započítá do studia jako 14 hodin kontaktní výuky. Doporučeno pro studenty všech ročníků.

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Možnost zakoupit také jako dárkový poukaz.

Místo konání: Praha (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 

Vaše dotazy rádi zodpovíme na seminare@skolanaturopatie.cz

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.

Co se dozvíte

  • Během celého semináře bude k nahlédnutí velmi zajímavá literatura o Tkáňových solích.

Obdržíte

  • Každý účastník semináře obdrží skripta.
  • Prezentaci zašleme všem účastníkům v elektronické podobě.
  • Každý účastník obdrží po absolvování semináře certifikát emailem.

O lektorovi

Rovenská Daniela, Mgr.

Mgr. Daniela Rovenská má více než deset let praxe s využitím tkáňových solí u klientů, pořádání kurzů a seminářů. Lékárnice a spolumajitelka lékárny Zelený Anděl, která se zaměřuje na přírodní způsob terapie. Absolventka homeopatické školy a celé řady kurzů z oblasti alternativního přístupu ke zdraví.

Základní údaje

Termín 21. 10. – 22. 10. 2023
Čas konání 9:00-18:00, 10:00-16:00
Obtížnost
Délka semináře 14 hodin
Hodnocení / certifikát Ano

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter